לשיחת ייעוץ חייגו עכשיו 072-3310760

קרימינולוגיה

אצלנו, הרבה יותר מאוניברסיטה!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  המכללה האקדמית גליל מערבי - הרבה יותר ממה שחשבתם

  שנת לימודים ראשונה חינם*

  בנוסף לפקדון הצבאי!
  * עפ"י חוק חיילים משוחררים.

  .B.A בקרימינולוגיה עם מגוון התמחויות שוות לבחירתך

  התמחות סייבר – בואו להכיר מקרוב את סוגי הפשיעה החדשים, להבין את האפשרויות שהם יוצרים עבור פושעים ולסייע לחברה במאבק בפשיעה במרחב הסייבר.

  התמחות חוק ואכיפה – ידע ממוקד ויישומי בבנייה והערכה של תוכניות חוק, אכיפה וכליאה. בואו להבין לעומק את תהליכי קבלת ההחלטות וגיבוש המדיניות בתחום הענישה והפיקוח החברתי.

  התמחות במניעת פשיעה ובשיקום – שילוב מנצח של תיאוריה ופרקטיקה בתחום הטיפול ומניעת הפשיעה באמצעות גישה שיקומית להוצאת עבריינים ממעגל הפשיעה, מניעת חזרתם אליו ושילובם התקין בחברה.

   

  .M.A בקרימינולוגיה עם התמחויות שיתאימו לך בול!

  התמחות בילדים ונוער בסיכון – בואו להכיר מקרוב את עולמם של דור העתיד ולרכוש ידע תיאורטי וכלים יישומיים לאבחון מצבי סיכון ולעבודה עם ילדים ונוער בסיכון.

  התמחות בפשיעה ואכיפת חוק – חשיפה מקרוב לעולם הפשיעה, המשפט ואכיפת החוק תקנה לכם כלים בתכנון מדיניות ובניית תכניות התערבות לצמצום ממדי הפשיעה בחברה.

  מה לומדים?

  בואו ללמוד את רזי המקצוע בכיתות הכי מאובזרות וחדשניות, לרכוש כלים ומיומנויות שיאפשרו לכם להבין את מורכבות עולם הפשיעה ואת האופן בו ההתנהגות העבריינית מתעצבת.

  בלעדי! גם תיאוריה וגם פרקטיקה!

  מזמינים אתכם להנות מחוויית לימודים מעשית – שילוב של לימודים אקדמיים עם התנסות מעשית בשטח (פרקטיקום), בנוסף מגוון סיורים לימודיים והזדמנות להתנסות מעשית במוסדות כמו בתי כלא, מוסדות פסיכיאטריים, מוסדות העוסקים בסיוע לילדים ונוער בסיכון ליישום של החומר הנלמד.

  המרצים הכי טובים נמצאים אצלנו

  סגל המרצים בחוג מביא איתו שילוב ייחודי של התמחויות מחקריות ויישומיות, דוגל בתקשורת אישית עם הסטודנטים בכדי להביא אתכם למיצוי הפוטנציאל האישי שלכם.

  אנחנו מאמינים שיחס וליווי אישי תוך התחשבות בהעדפותיכם האישיות הם המפתח להצלחה, הגעתם למקום הנכון!

  אופק תעסוקתי נרחב

  התואר הראשון בקרימינולוגיה יפתח בפניכם דלתות למגוון תפקידים מרתקים במוסדות ממשלתיים וארגונים ציבוריים כגון: משטרה ושירות בתי הסוהר, בתפקידי הדרכה בתחום של עבודה עם ילדים ונוער בסיכון, בריאות נפש קהילתית, עבודה עם מכורים וכן בתפקידי ניהול שונים ברשויות מקומיות, במקלטים לנשים מוכות, בהוסטלים, בבתים חמים ועוד.

  התואר השני בקרימינולוגיה יאפשר לכם להתנסות בתפקידים בתחומים כמו: אכיפת חוק, שיקום, הדרכה, ניהול מוסדות תקון ולעבוד עם אוכלוסיות שונות בסיכון.

  מקום ראשון בצפון באיכות ההוראה המקוונת!

  אנחנו תמיד ידענו את זה – עכשיו זה רשמי:)

  המכללה האקדמית גליל מערבי מקום ראשון בצפון באיכות ההוראה המקוונת!

  עפ"י סקר של התאחדות הסטודנטים בקרב סטודנטים בישראל (אוקטובר 2021).
  מבין המכללות המתוקצבות בישראל.

  חושבים שאתם לא עומדים בתנאים? אל תתנו לזה להטריד אתכם ?

  מחפשים מכינה? יש לנו מגוון מכינות שיוכלו להתאים לכם.
  מכינות בוקר, מכינות ערב ומכינת 30+.
  בטוח שנמצא משהו שישתלב עם הלו"ז שלכם!

  גם תואר מבוקש וגם מקצוע או תעודה באותו הזמן

  איזה מקצוע בא לך לשלב עם התואר כדי שתצא גם עם מקצוע או תעודה נוספת?
  מגוון קורסים לבחירה: ייעוץ ופיתוח ארגוני (הרחבת ארגז כלים בלבד), ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה, ניהול פרויקטים ועוד… והכל בעלות 900 ₪ בלבד במסגרת התואר, מה שאומר שתהיו שווים יותר כבר בתחילת הקריירה ?